Trening przygotowania fizycznego to zestaw indywidualnie dobranych ćwiczeń poprawiający Twoją kondycję przed sezonem, bądź wzmacniający mięśnie przed kolejną wyprawą rowerową. Specjalnie dobrany trening przygotowawczy pod sporty sezonowe przygotuje organizm do określonego rodzaju wysiłku. Nowoczesny sprzęt i przemyślane metody treningowe zaangażują partie mięśniowe najbardziej obciążane w danej dyscyplinie sportowej. Odpowiednie przygotowanie pozwoli uniknąć kontuzji oraz znacznie poprawi sportowe wyniki.

Czy już jesteś gotowy na to, by znów pływać jak za dawnych lat? Albo myślisz o tym, by zrobić sobie wolne w zimie i wreszcie użyć nart kupionych przed kilku laty? Jeśli na jedno lub drugie pytanie odpowiedziałeś pozytywnie to z całą pewnością trening przygotowawczy pod sporty sezonowe jest właśnie dla Ciebie? Dowiedz się dlaczego tak uważam.

Dla kogo przeznaczony jest trening przygotowania fizycznego ?

Trening ten polecam osobom, które planują aktywny urlop. W zajęciach mogą wziąć udział osoby w każdym wieku niezależnie od poziomu wytrenowania. Nawet miesiąc treningu pod okiem trenera pozwoli wzmocnić stawy oraz mięśnie. Ćwiczenia będą dobrane tak, aby były dopasowane do twojego poziomu. Pozwolą one wzmocnić te partie ciała, które będą najmocniej obciążane i narażone na kontuzję. Trening przygotowania fizycznego polecam również sportowcom, specjalizującym się w konkretnej dyscyplinie. Na zajęciach zajmiemy się wzorcami ruchowymi, które są kluczowe dla twojej dyscypliny. Podniesiemy poziom mocy mięśniowej odgrywającej znaczącą rolę w wielu dyscyplinach sportu. Poprawimy wydolność i wytrzymałość mięśni.

Co daje trening przygotowawczy fizycznego pod sporty sezonowe?

Trenując przed zaplanowanym wyjazdem lub sezonem sportowym możesz zapewnić sobie większe bezpieczeństwo oraz lepsze wyniki. Takie przygotowanie, jakie może zaoferować Ci trener osobisty z Katowic sprawi, że nie tylko będziesz zabezpieczony przed ewentualnymi urazami bądź kontuzjami, ale również nie odczujesz negatywnych skutków związanych z uprawianiem sportu. Zapomnij o zakwasach i bólach stawów, odpowiednie przygotowanie podczas treningu przygotowawczego pod sporty sezonowe pomoże cieszyć każdą chwilą czasu wolnego, zarówno w czasie wypoczynku aktywnego, jak i biernego.

Co to jest trening przygotowawczy pod sporty sezonowe?

Czy naprawdę potrzebujesz czegoś takiego jak trening przygotowawczy pod sporty sezonowe? Nie tylko ja uważam, że dla większości osób jest to niezbędny okres przygotowań do uprawiania dyscyplin letnich czy narciarstwa zjazdowego lub biegowego zimą. Co pozwala mi tak sądzić?
Jako trener personalny z Katowic mam do czynienia na co dzień z wieloma ludźmi, którzy chcą trenować skutecznie, a zarazem bezpiecznie. Jeśli uświadomisz sobie, że siedzisz w pracy, w samochodzie i we własnym domu szybko zdasz sobie sprawę, że Twoja forma fizyczna nie pozwala Ci na pełne obciążenie sportowe. Nagła zmiana dotychczasowego obciążenia fizycznego, na przykład poprzez tygodniowe szaleństwo na stoku, może okazać się katastrofalna w skutkach. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno, a sport powinien służyć lepszej formie fizycznej i psychicznej, nie zaś niszczyć mięśnie, kości lub też organy. Trening ten wzmocni  mięśnie, które odpowiadają za stabilizacje stawów obciążanych w konkretnej dyscyplinie sportu. Będziesz angażować mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa, kolan i bioder. Izometryczne ćwiczenia pomogą utrzymać ciało prawidłowo napięte. Na treningu przygotowania kondycyjnego będziemy używać gum, TRX-ów, club-ów, kettli, BOSU, sztang oraz hantli. Trening pod okiem profesjonalisty pozwoli wspiąć się na wyższy poziom sportowy oraz zabezpieczyć ciało przed kontuzjami. Właśnie dlatego oferuję swoim klientom specjalistyczne zajęcia określane przez specjalistów jako trening przygotowawczy pod sporty sezonowe.

Jak zacząć? Po prostu skontaktuj się ze mną korzystając z danych, jakie znajdziesz tutaj lub przez mój fan page na Facebooku. Umówmy się na spotkanie, na którym powiem Ci jak mogę pomóc.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

13 + 2 =

Call Now Button