Trening modelujący sylwetkę zmieni Twoje ciało w szybki i zdrowy sposób. Trenować będziemy całą sylwetkę, kładąc szczególny akcent na obszary, które wymagają poprawy. Pozwoli nam to zachować naturalne proporcje oraz przyczyni się do równomiernego rozwoju. Trening ten sprawi, że Twoje ciało nabierze wymarzonych kształtów. Dostaniesz energię na cały dzień, a duża dawka endorfin da Ci pewność siebie i poprawi samopoczucie.

Jakie korzyści przyniesie trening ?

Skuteczny trening zmieni twoje ciało w zaplanowany sposób. Marzenia o dużych bicepsach lub wąskiej talii staną się rzeczywistością. Trening ten sprawi, że poczujesz się lepiej. Organizm będzie dotleniony, skóra stanie się elastyczna, wzmocnią się stawy oraz mięśnie. Wpłynie to bezpośrednio na Twój wygląd. Aby tak się stało, trzeba w przemyślany sposób dobrać ćwiczenia na każdą sesję treningową.

 

Dla kogo przeznaczony jest trening modelujący sylwetkę ?

Trening modelujący sylwetkę przeznaczony jest dla wszystkich niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej. Tempo, obciążenia i ćwiczenia dopasowane są do możliwości ćwiczącego. W tym rodzaju treningu nie będziemy sięgać po maksymalne obciążenia. Będziemy skupiać się na technice i konkretnych partiach mięśniowych korzystając z ćwiczeń jendostawowych.

 

Na czym polega realizowanie treningu modelującego sylwetkę

 

Trening ten podzielony jest na 2 etapy. Pierwszym jest trening oporowy dzięki, któremu możemy rozbudować lub zagęścić mięśnie. Daje nam to możliwość dowolnego rzeźbienia sylwetki. Odpowiednio dobrane ćwiczenia sprawią, że nasze ramiona przestaną być obwisłe, uda nabiorą pełnych kształtów lub wymodelujemy talię. To tylko parę przykładów, jakie możemy uzyskać przez skuteczny trening. Wachlarz możliwości są nieograniczone.

 

Kolejnym etapem tego treningu jest rzeźbienie oraz redukowanie tkanki tłuszczowej. W ten sposób uwydatnimy kształty naszej wypracowanej sylwetki. Plan ćwiczeń ulegnie zmianie. Trening będzie przeprowadzany w szybszym tempie tak, aby nasz organizm spalił kalorie. Odpowiedni dobór tempa jest kluczowy w tym etapie. Zbyt słaby trening nie wyrzeźbi sylwetki, natomiast zbyt intensywny spowoduje, że spalimy wypracowane mięśnie.

Nie możemy zapomnieć o diecie. Jest ona czynnikiem niezbędnym do realizowania tego treningu. Zbyt uboga dieta spowoduje, że Twoje ciało nie będzie się rozwijać prawidłowo. Efekty spożywania nadmiernej ilości kalorii wszyscy znamy. Jedzenie musi być dobrej jakości. To co jemy, będzie budowało naszą nową sylwetkę. Chcemy więc, aby były to produkty zdrowe i bogatoodżywcze.

Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, musisz to robić w zaplanowany sposób, biorąc pod uwagę wiele czynników. W sytuacji, gdy trening nie jest realizowany w pełni, szanse na kontrolowaną zmianę maleją. Dlatego tak ważne jest, aby robić to pod okiem profesjonalisty. Chcesz poznać szczegóły oferty jaką mam dla Ciebie jako doświadczony trener personalny z Katowic? Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub poprzez stronę na Facebooku i umów się już dziś na bezpłatne konsultacje.

 

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

14 + 15 =

Call Now Button