Trening skupiony się na dolnych partiach mięśniowych. Przeznaczony głównie dla kobiet, które pragną w szybkim tempie zmniejszyć obwód ud i pośladków przy zachowaniu właściwych proporcji całej sylwetki. Odpowiednio dobrana intensywność pozwoli Ci skutecznie zredukować tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu.

szczupłe uda i pośladki

Zbliżające się wielkimi krokami lato to czas, w którym pokazujemy więcej ciała. Z tego też powodu wiele osób decyduje się na to, by zmienić swój wygląd. Najlepszą drogą do zmiany jest rozpoczęcie aktywności fizycznej. To właśnie ruch, w połączeniu ze zmianą nawyków żywieniowych, pozwoli uzyskać pożądane efekty.

Jak to osiągnąć?

Jako specjalista w swojej dziedzinie zajmuję się od lat układaniem planów treningowych skierowanych na zapewnienie moim podopiecznym jak najlepszych rezultatów. Każdy z takich planów jest spersonalizowany pod kątem potrzeb i możliwości danej osoby. Program taki możesz uzyskać w bardzo prosty sposób, umawiając się ze mną na spotkanie telefonicznie lub przy pomocy mojej strony na Facebook.

Mimo swojej odrębnej specyfiki plany treningowe posiadają pewne cechy wspólne, będące czymś w rodzaju elementów wchodzących w skład dobrze urządzonego mieszkania. Każde z mieszkań ma okna, drzwi, szafy i różne inne sprzęty, niektóre z nich są jednakowe inne zupełnie oryginalnie. Plan treningowy o dużej skuteczności działania jest właśnie taki – złożony z pewnych podstawowych części, które przy odpowiednim połączeniu zapewnią osiągnięcie celu założonego na początku.

Ćwiczenia na szczupłe uda i pośladki

Wiele kobiet chce zadbać o to, by posiadać szczupłe uda i pośladki. Moja fachowa wiedza i ich ciężka praca wykonana na sali treningowej pomagają zrealizować to marzenie. Efekty niekiedy przechodzą pierwotne oczekiwania, co dla ćwiczących pań stanowi dodatkową motywację do kontynuowania sesji treningowych w sposób regularny.

Masz wątpliwości czy jesteś w stanie sobie poradzić z tym wyzwaniem? Nie przekonasz się o tym jeżeli nie spróbujesz. Skontaktuj się ze mną zostawiając komentarz tutaj, telefonicznie lub na Facebooku, postaram się pomóc w realizacji marzenia o posiadaniu szczupłych ud i pośladków. Pamiętaj, że efektem treningów będzie nie tylko zgrabniejsza sylwetka, ale również zwiększenie poczucia własnej wartości, co przekłada się na radość czerpaną z życia.

W swojej ofercie mam również inne formy treningowe, sprawdź całość tutaj by wybrać najlepszą dla własnych potrzeb.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

9 + 11 =

Call Now Button