Kiedy możesz dać z siebie najwięcej? Kiedy trening przynosi najlepsze rezultaty? Zastanawiasz się na jaką porę dnia zaplanować wizytę na siłowni? Zobacz co mówią o tym eksperci! Będziesz zaskoczony, a jeżeli po lekturze nadal będziesz mieć pytania – zapytaj swojego trenera personalnego w Katowicach lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną.

Trener personalny Katowice

Trenuj o każdej porze

Otóż każda pora na trening jest dobra – powie Ci o tym każdy trener personalny. Jednak można to podzielić ze względu na charakter treningu, jak i efektów, które chcemy osiągać. Przykładowo – jesteś porannym ptaszkiem? Lubisz pierwszy przychodzić na siłownie? Super! Masz szansę na szybsze zrzucenie zbędnego tłuszczu – szczególnie oponki. Pamiętaj jednak, żeby po skończonych ćwiczeniach zjeść śniadanie bogate w składniki odżywcze i witaminy, aby wzmocnić się na cały dzień!

Treningi wydalnościowe jak i aerobowe najlepiej wykonywać w porze lunchu. Siłownia zamiast wyjścia na obiad? Czemu nie, ale nie rezygnuj z posiłku i wracając do pracy – przygotuj sobie danie jednogarnkowe, aby nie tracić cennego czasu.

Po pracy Twoje mięśnie są najmocniejsze, masz więcej siły, energii. Jest jednak mały minus – w tej godzinie siłownie zazwyczaj nie świecą pustkami, czasami ciężko zarezerwować odpowiednią maszynę, dlatego nie rezygnuj z pomocy trenera personalnego, pomoże Ci dobrać inne ćwiczenia!

Trener personalny zadba o urozmaicony trening

Pamiętaj, żeby raz ćwiczyć rano, raz wieczorem. Warto wzbogacać treningi o dodatkowe ćwiczenia, kardio, aerobowe, a może relaks przy jodze? Wszystkie chwyty dozwolone – najważniejszy jest ruch i zdrowe podejście do budowania i rzeźbienia swojego ciała. Pod okiem trenera personalnego w Katowicach przekonasz się, że sport to zdrowie. Co więcej, regularne ćwiczenia okażą się dobrym sposobem na efektywne spędzenie wolnego czasu. Różnorodność odpowiednio dobranych ćwiczeń sprawi, że każdy trening będzie wyzwaniem. Przekonaj się już dziś o tym, że jesteś w stanie zmienić swoje życie w krótkim czasie. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z trenerem personalnym z Katowic, który zadba o to, by trening był efektywny tak bardzo jak to tylko możliwe.

Call Now Button