Dieta klasyczna to specjalnie dla Ciebie skomponowany jadłospis, który dostarczy Ci energii na cały dzień. Zawierać będzie wszystkie niezbędne witaminy i substancje odżywcze powodujące, że Twoje ciało będzie wyglądało zdrowo i atrakcyjnie. Produkty będą wyselekcjonowane w taki sposób aby jedzenie było zdrowe i smaczne.

dieta klasyczna

Czym jest dieta klasyczna?

Struktury naszego ciała składają się z tego co dostarczymy organizmowi wraz z pożywieniem. Odpowiedni dobór produktów jest więc niezwykle istotny. By osiągnąć pożądane efekty Twój plan treningowy musi być ściśle połączony z dietą. Właściwe odżywianie spowoduje, że Twoje ciało zostanie zaopatrzone w substancje niezbędne to prawidłowego rozwoju i szybszej regeneracji. Jadłospis będzie odpowiednio zbilansowany energetycznie tak aby dostarczał tyle kalorii ile wymaga Twój cel treningowy. Ilość białek, węglowodanów i tłuszczy będzie ścisle określony. Niedobór, któregoś z podstawowych składników spowoduje zatrzymanie rozwoju treningowego oraz zwiększy ryzyko kontuzji.

Dieta klasyczna jako część planu żywieniowego

Pamiętając o tych prawidłowościach w czasie wywiadu przeprowadzanego podczas bezpłatnych konsultacji biorę pod uwagę cel przyświecający osobom decydującym się na zmianę dotychczasowego trybu życia poprzez zwiększenie aktywności fizycznej. Bez względu na to, czy chcesz zrzucić dodatkowe kilogramy czy też uzyskać muskularną sylwetkę musisz zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób prawidłowo się odżywiać. U mnie uzyskasz kompleksową wiedzę w tym zakresie. Już dziś zadzwoń do mnie lub napisz na Facebooku.

Rodzaj dobranych ćwiczeń determinuje również sposób odżywiania. Decydując się na współpracę ze mną masz pewność, że wszystkie elementy wchodzące w skład  treningu będą się wzajemnie uzupełniały, tworząc razem system odznaczający się efektywnością. Doradzam w sprawie diety również i na stronie, pisząc artykuły na ten temat, podaję również zdrowe i smaczne przepisy.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

13 + 5 =

Call Now Button