Trening dedykowany przede wszystkim dla mężczyzn skoncentrowany głównie na maszynach i sztangach. Charakteryzuje się dużym obciążeniem trenowanych partii mięśniowych oraz średnim tempem treningu monitorowanym przez rejestrator pracy serca. Rozwiązanie pozwalające zbudować Ci masę mięśniową bez przyrostu niepożądanej tkanki tłuszczowej.

budowa masy mięśniowej

Ludzie są różni i z tego względu różne są motywacje rozpoczęcia aktywności fizycznej na sali ćwiczeń w siłowni. Jedną z nich jest budowa masy mięśniowej. W jaki sposób mogę Ci pomóc jeśli masz taki cel?

Skuteczna budowa masy mięśniowej

Budowa masy mięśniowej to sprawa ważna, rozdzielająca się na dobór odpowiedniego rodzaju sesji treningowych wspartych przy pomocy właściwie dobranej diety. Obecnie coraz więcej osób pyta o takie sesje treningowe. Czy różnią się one od tego, co oferuję w trakcie zajęć z osobami skupionymi na innych kwestiach? Oczywiście, bo przecież nie ma dwóch takich samych osób.

Każdy jest inny, więc do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny. Bezpłatne konsultacje, jakie zawsze przeprowadzam przed rozpoczęciem właściwych treningów w ramach współpracy pozwalają mi na ułożenie najbardziej odpowiedniego zestawu ćwiczeń, zawartego w ułożonym przeze mnie dla Ciebie planie treningowym. Dzięki rozmowie poznaję osobę, jej predyspozycje i uwarunkowania, dlatego też ułożony przeze mnie plan odznacza się efektywnością pozwalającą na cieszenie się z efektów wysiłków.

Bezpieczna budowa masy mięśniowej

Ćwiczenia służące do budowy masy mięśniowej w dużej mierze polegają na pracy ze sztangami i innego rodzaju przyrządami. Jako trener personalny z Katowic zapewniam swoim podopiecznym nie tylko efektywność, ale również bezpieczeństwo. Nadzór nad wykonywanymi ćwiczeniami sprawia, że nie ulegniesz kontuzji, o co łatwo w przypadku samodzielnych prób, zwłaszcza jeśli jesteś osobą niedoświadczoną.

Budowa masy mięśniowej a dieta

Budowa masy mięśniowej będzie procesem znacznie łatwiejszym jeśli zostanie połączona z odpowiednim planem żywieniowym. Moje doświadczenie w tym zakresie sprawia, że tworzone przeze mnie jadłospisy wspomagają treningi, umożliwiając organizmowi odpowiedni sposób regeneracji po wysiłku. W tym czasie nabierasz masy mięśniowej, stąd też jest to tak ważne dla osiągnięcia maksymalizacji efektów regularnych sesji treningowych. Obecnie polecam takie rozwiązanie jak dieta roślinna dla sportowca, bo uważam, że to jest przyszłość w sposobie odżywiania.

Jak rozpocząć treningi pod moim okiem? To bardzo proste, wystarczy skontaktować się ze mną za pomocą danych umieszczonych w zakładce kontakt lub poprzez mój fanpage na Facebooku. Jeśli masz zamiar na poważnie zająć się budową masy mięśniowej to już dziś daj mi znać, wspólnie ustalimy co można zrobić.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ

9 + 9 =

Call Now Button