O mnie

Nazywam się Łukasz Nowakowski i jestem trenerem osobistym od 4 lat. Mimo młodego wieku współpracowałem z kilkudziesięcioma osobami, które dzięki mnie poprawiły swój wygląd i kondycję fizyczną. Od najmłodszych lat sport jest nieodłączną częścią mojego życia. Początkowo jako hobby i sposób spędzania wolnego czasu, z których z czasem zrodziła się pasja, zawód i styl życia. Dzięki różnym dyscyplinom sportowym ukształtowałem nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim umysł i charakter.

Jestem licencjonowanym trenerem osobistym, instruktorem kulturystyki i rekreacji ruchowej, swoje usługi oferuję w Katowicach, Bytomiu i Chorzowie. Wiedzę na temat sportów siłowych i kształtowania ludzkiego ciała zdobyłem na Polskiej Akademii Sportu pod okiem wielokrotnego mistrza Europy i Polski w kulturystyce. Jako członek akademickiego związku sportowego wielokrotnie uczestniczyłem w zawodach ogólnopolskich w pływaniu stylem klasycznym i dowolnym oraz brałem udział w wielu obozach sportowych jako trener dzieci i młodzieży. Trenując sztuki walki (MMA, Judo ,Ju-Jitsu) nauczyłem się jednej zasady „dopóki walczysz jesteś zwycięzcą„. Chciałbym pokazać Ci jak wiele może dać sport i jak bardzo może Ci pomóc w życiu codziennym.

Jako trener personalny staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie treningu funkcjonalnego oraz kulturystyki. Uczestniczę w konferencjach poświęconych zdrowiu i szeroko rozumianej aktywności fizycznej, a zdobytą wiedzę konsultuję z ekspertami. Moim głównym celem jest przełamywanie barier oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji jako trener osobisty. Staram się dojść do perfekcji we wszystkim co robię. Z zaangażowaniem doskonalę swój program treningowy i korzystam z najnowszych metod i trendów pojawiających się w treningu indywidualnym. Trenuj ze mną, a dostaniesz olbrzymią dawkę energii i przekonasz się, że systematyczną pracą można osiągnąć wszystko. Trener personalny z Katowic pomoże Ci w uzyskaniu zamierzonych celów.

Pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawią, iż na treningu zapomnisz o trudzie dnia codziennego, a wykonywane ćwiczenia staną się przyjemnym przystankiem na trasie do osiągnięcia sukcesu!