Trening wzmacniający mięśnie pleców. Polecany dla osób z wadami postawy, prowadzących siedzący tryb życia oraz powracających do formy po przebytych urazach i kontuzjach. Ćwiczenia skoncentrowane na wzmocnieniu partii mięśniowych odpowiedzialnych za utrzymanie ciała we właściwej pozycji. Trening spowoduje, że Twoja sylwetka będzie wyprostowana, a bóle pleców miną bezpowrotnie.

Proste i mocne plecy

Siedzący tryb życia to jedna z chorób cywilizacyjnych, w pełni objawionych właśnie w naszych czasach. Siedzimy w pracy, w drodze do niej i w drodze powrotnej, siedzimy też w czasie wolnym. Brak ruchu odbija się niekorzystnie na wielu partiach ciała, również i na tej najważniejszych, takich jak kręgosłup. Proste i mocne plecy są jednym z takich serii ćwiczeniowych, które pozwolą na zaradzenie wszelkim dolegliwościom związanym z siedzącym trybem życia.

Jak mieć proste i mocne plecy?

To naprawdę proste, możesz mi zaufać. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w roli trenera personalnego z Katowic pozwala mi tak właśnie odpowiadać wszystkim tym, którzy są na etapie podejmowania decyzji o rozpoczęciu aktywności fizycznej pod moim okiem. Zastanawiasz się jak to możliwe?

Ćwiczenia na proste i mocne plecy są dość łatwe do wyuczenia, a ich kolejną zaletą jest szybkość uzyskania pozytywnych efektów. Wymagają oczywiście wysiłku włożonego w ich wykonanie, niemniej jednak kiedy poczujesz ich dobroczynny wpływ z całą pewnością stwierdzisz, że warto kontynuować właśnie taką aktywność fizyczną.

Dlaczego akurat proste i mocne plecy?

Proste i mocne plecy są konieczne do tego, by zachować zdrowy kręgosłup i uniknąć uciążliwych bólów. Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń sprawiają, że możesz zaoszczędzić czas i pieniądze poświęcane na to, by przywrócić swojemu kręgosłupowi odpowiednie wzmocnienie.

Pomóż sobie już dziś, kontaktując się ze mną w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Zostaw komentarz, napisz mail, zadzwoń lub odezwij się do mnie na Facebooku. Na pewno odpowiem i wspólnie opracujemy plan gwarantujący Ci proste i mocne plecy.