O mnie

Nazywam się Łukasz Nowakowski i jestem trenerem personalnym w Katowicach od 4 lat. Mimo młodego wieku współpracowałem z kilkudziesięcioma osobami, które dzięki mnie poprawiły swój wygląd i kondycję fizyczną. Od najmłodszych lat sport jest nieodłączną częścią mojego życia. Początkowo jako hobby i sposób spędzania wolnego czasu, z których z czasem zrodziła się pasja, zawód i styl życia. Dzięki różnym dyscyplinom sportowym ukształtowałem nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim umysł i charakter.

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki i rekreacji ruchowej, swoje usługi oferuję w Katowicach, Bytomiu i Chorzowie. Wiedzę na temat sportów siłowych i kształtowania ludzkiego ciała zdobyłem na Polskiej Akademii Sportu. Studiowałem pod okiem wielokrotnego mistrza Europy i Polski w kulturystyce.

Jako członek akademickiego związku sportowego wielokrotnie uczestniczyłem w zawodach ogólnopolskich w pływaniu stylem klasycznym i dowolnym. Brałem udział w wielu obozach sportowych jako trener dzieci i młodzieży. Trenując sztuki walki (MMA, Judo,Ju-Jitsu) nauczyłem się jednej zasady „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą„. Chciałbym pokazać Ci jak wiele może dać sport i jak bardzo może Ci pomóc w życiu codziennym.

Jako trener personalny z Katowic staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie treningu funkcjonalnego oraz kulturystyki. Uczestniczę w konferencjach poświęconych zdrowiu i szeroko rozumianej aktywności fizycznej, a zdobytą wiedzę konsultuję z ekspertami.

Moim głównym celem jest przełamywanie barier oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji jako trener personalny z Bytomia. Staram się dojść do perfekcji we wszystkim co robię. Z zaangażowaniem doskonalę swój program treningowy i korzystam z najnowszych metod i trendów pojawiających się w treningu indywidualnym. Trenuj ze mną, a dostaniesz olbrzymią dawkę energii i przekonasz się, że systematyczną pracą można osiągnąć wszystko. Trener personalny z Katowic pomoże Ci w uzyskaniu zamierzonych celów.

Pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawią, iż na treningu zapomnisz o trudzie dnia codziennego. Pod moim okiem wykonywane ćwiczenia staną się przyjemnym przystankiem na trasie do osiągnięcia sukcesu! Zmiana stylu życia, jaką oferuję swoim podopiecznym jako trener personalny z Katowic, pozwoli na lepsze funkcjonowanie na co dzień, zarówno w pracy jak i w czasie spędzanym z bliskimi.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub poprzez mój fan page na Facebooku. Razem na pewno znajdziemy sposób na skuteczną realizację Twoich celów. Przekonaj się, że mogę odmienić Twoje życie.